Naszym celem jest uczenie się od mądrzejszych.

Jesteśmy kimś wyjątkowym, tylko musimy się otworzyć, by dać komuś możliwość zobaczenia tego, jacy jesteśmy. Psycholog online to sesje w komfortowych warunkach odpowiednio dopasowane do twoich potrzeb.

Co sprawia, że terapia i psycholog online cieszy się coraz większą popularnością?

W ciągłym pędzie zauważamy dopiero, że coś się z nami dzieje dopiero, jak zostajemy zmuszeni do refleksji. Niestety stany nerwicowe, somatyczne, depresje i zaburzenia lękowe pojawiają się niespodziewanie. Nasz serwis daje Ci możliwość podjęcia kontaktu ze specjalistom, bez wychodzenia z domu. Pamiętaj, że nie jesteś sam ze swoimi problemami i wspólnie możemy zdziałać znacznie więcej.

PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA ONLINE

Szybkość i wygoda

Z nami w prosty sposób zaczniesz terapię online, bez względu na to, gdzie aktualnie przebywasz. Dzięki temu będziesz miał też więcej czasu na przemyślenia i skupienie się na własnych wartościach.

ANONIMOWA PSYCHOTERAPIA ONLINE

Anonimowość

Każda sesja terapeutyczna jest anonimowa i owiana tajemnicą. Wspólnie możemy pokonać Twoje problemy. Dla nas, jak i dla Ciebie anonimowość jest bardzo ważna, ponieważ dzięki temu budujemy zaufanie i porozumienie na linii terapeuta – Klient.

PSYCHOLOG ONLINE TERMINY

Szybkie terminy wizyt

Online jesteśmy w stanie zaoferować Ci bardzo dogodne terminy sesji. Mogą one być ustalone zgodnie z Twoją potrzebą indywidualnie. Da to tym samym możliwość zachowania systematyczności procesu terapeutycznego.

PSYCHOLOG ONLINE

Nasi psychoterapeuci dostępni są online

Przebywasz aktualnie za granicą lub nie masz możliwości odbycia wizyty w gabinecie? U nas masz możliwość pozbycia się nękających Cię ataków paniki, dolegliwości somatycznych oraz depresji. U nas w dogodnym dla siebie czasie w trybie online masz możliwość uczestnictwa w terapii.

Jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą i szukasz czegoś dodatkowego, to prześlij do nas zapytanie. Szukamy osób z minimum trzyletnim stażem w zawodzie – udokumentowanym.